ورود ایرپاد 2 در اوایل سال 2019

ورود ایرپاد 2 در اوایل سال 2019 ، اپل در حال برنامه ریزی برای معرفی AirPods نسل دوم با یک تراشه بیسیم پیشرفته است که عملکرد Hey Siri را فعال می کند. با استفاده از ویژگی Hey Siri AirPods کاربران قادر خواهند بود بدون نیاز به دو انگشت انگشت روی AirPods را فعال کنند.

همچنین ممکن است برخی از ویژگی های اضافی مانند شارژ بی سیم و گزینه رنگ جدید وجود داشته باشد و شایعاتی در مورد آنچه ما انتظار داریم در زیر ارائه شود.

ویژگی های شارژ بی سیم

انتظار میرود نسل دوم AirPod ها شامل موارد شارژ بی سیم باشد که به AirPod ها اجازه می دهد تا با شارژ شارژ AirPower که هنوز کار می کند کار کند. اپل نیز احتمالا قصد دارد یک مورد AirPods مستقل را که می تواند به عنوان ارتقاء AirPod های موجود برای شارژ بی سیم باشد، خریداری کند.

ویژگی های مراقبت از سلامت

یک شایعه از DigiTimes نشان می دهد که AirPods نسل دوم همچنین می تواند ویژگی های نظارت بر سلامت را شامل شود، اما جزئیات دقیقی در مورد اینکه چه ویژگی های نظارت بهداشتی ممکن است شامل شود وجود دارد. یک سایت بدون یک رکورد ثابت، بر این باور است که کنترل ضربان قلب می تواند به AirPods اضافه شود، اما این اطلاعات هنوز توسط یک منبع قانونی تایید نشده است.

اپل تحلیلگر Ming-Chi Kuo، که اغلب پیش بینی دقیق برنامه های اپل، معتقد است اپل در حال کار بر روی AirPods با پشتیبانی از شارژ بی سیم و ارتقاء اتصال بلوتوث است.

Kuo هیچ اشاره ای به ویژگی های دیگر نکرد، که اعتقاد به شایعات را نشان می دهد که به روز رسانی AirPods 2019 می تواند در مقیاس با ویژگی هایی مانند بهبود های بهداشتی در نسخه های بعدی، مقیاس کوچک باشد. البته این ویژگی ها هنوز هم می توانند ظاهر شوند، البته ممکن است Kuo جزئیات کاملی از به روز رسانی را ترک کند.

تغییرات طراحی شده؟

ما شنیده ایم که اپل تا سال 2020 طراحی مجدد AirPod ها را به طور عمده اصلاح نمی کند، اما گزارش DigiTimes نشان می دهد که ویژگی های نظارت بر سلامتی شایعات ممکن است نیاز به تغییراتی در طراحی داشته باشد. همانطور که با اطلاعات مبهم “نظارت بر سلامتی”، DigiTimes موفق به ارائه جزئیات در مورد آنچه که ممکن است بازنویسی AirPods شبیه باشد.

یک شایعه تایید نشده از MySmartPrice ابتدا AirPods 2 را پیشنهاد کرد و Case AirPods یک پوشش جدید مات را برای افزایش جذب فراهم می کند. گفته شده است که پوشش مشابه با پوشش مورد استفاده در پشت شیشه ای پیکسل 3 است. این توسط سایت Economic Daily News Taiwan تایید شده است، که “پوشش سطحی جدید” را برای نسل جدید AirPod ها توصیف می کند.

اخبار اقتصادی روزنامه همچنین معتقد است که اپل یک پوشش مات جدید و یک گزینه رنگ سیاه برای نسل دوم AirPod ها معرفی خواهد کرد. همچنین صدای باس بهبود یافته ممکن است به لطف ارتقاء داخلی نیز باشد.

هزینه

MySmartPrice، یک سایت با رکوردی مشابه در مورد شایعات، نشان می دهد نسل دوم AirPod ها ممکن است گران تر باشند، که هزینه آن حدود 200 دلار است، از 159 دلار. گفته می شود که گزارش های دیگر می گویند قیمت 159 دلار باقی خواهد ماند.

تاریخ انتشار

تحلیلگر Ming-Chi Kuo اپل در ماه اکتبر گفت که AirPower و نسخه جدید AirPods در اوایل سال 2019 عرضه خواهند شد و بعدا روشن می سازد که انتظار دارد AirPod های جدید بی سیم در اوایل از سال 2019 است.

نشانه های نسل دوم AirPods با ادغام Hey Siri در iOS 12.2 مشخص شده است. یک صفحه نمایش پنهان وجود دارد که برای صاحبان نسل دوم AirPod ها و از طریق مراحل تنظیم ویژگی “Hey Siri” طراحی شده است

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل شما در هیچ جایی منتشر نخواهد شد