اپلیکیشن آندروید ایجاد دسترسی سریع بسیار کاربردی App Tiles

اپلیکیشن آندروید ایجاد دسترسی سریع بسیار کاربردی : آندروید یک سیستم عامل بسیار محبوب در سطح جهان می باشد که فریلنسر و توسعه دهنده و برنامه نویسی های بسیاری را به خود اختصاص داده است .

با توجه به فراگیر بودن آندروید و بازار بسیار گسترده فروش اپلیکیشن های کاربری آن ، برنامه نویس ها را وا داشته است که به سمت برنامه نویسی اپلیکیشن های آندروید سوق داده شوند .

تعداد بسیار زیادی اپلیکیشن در Google Play مرکز معرفی اپلیکیشن های آندروید وجود دارد و روزانه تعداد زیادی نیز به آن اضافه می شود و شاید برای شما سخت باشد که همه این اپلیکیشن ها را دانلود و استفاده کنید و بهترین ها را شناسایی کنید .

در این مقاله یکی از بهترین اپلیکیشن های کاربری آندروید که به امتیاز کاربران در فوریه سال 2019 بوده است را معرفی خواهیم کرد .

اپلیکیشن آندروید

ممکن است شما اپلیکیشن هایی بر روی گوشی موبایل خود داشته باشید که به تعداد دفعات زیاد در طول روز از انها استفاده کنید و هر بار برایتان سخت باشد که در لیست اپلیکیشن های دیگر به دنبال آن بگردید و اجراش کنید .

اپلیکیشن آندروید App Tiles‏ برای شما یک دسترسی ساده از اپلیکیشن های پرکاربرد خود در بخش دسترسی سریع ایجاد می کند که شما به سادگی میتوانید هر اپلیکیشنی که زیاد از ان استفاده میکنید را در آن بخش قرار دهید و هر زمان که خواستید ان را انتخاب و اجرا کنید .

ایجاد دسترسی سریع اپلیکیشن ها - App Tiles

همانطور که در تصویر بالا می بینید به سادگی میتوانید هر اپلیکیشنی و یا تنظیمات یا بخش خاصی که میخواهید را به این قسمت اضافه کنید .

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل شما در هیچ جایی منتشر نخواهد شد