اپل عینک هوشمند تولید خواهد کرد

اپل عینک هوشمند تولید خواهد کرد : تحلیل گر Ming-Chi Kuo گفته است که اپل در اوایل اواخر سال جاری تولید عینک واقعیت تقویت شده اش را آغاز خواهد کرد. پیش بینی ها در گزارشی منتشر شده توسط Economic Daily News از طریق MacRumors است که در آن Kuo پیش بینی می کند که عینک اپل می تواند به عنوان یک افزونه آیفون منتشر شود و صفحه نمایش خود را در حالی که پردازش برون سپاری، ردیابی موضعی و وظایف شبکه به تلفن خودش را دارا می باشد .

اپل عینک هوشمند تولید خواهد کرد

اگر چه اپل اولین نرم افزار واقعیت افزوده خود را در سال 2007 عرضه کرد ، هنوز هیچ نوع سخت افزار اختصاصی AR تولید نمی کند. در عوض، تلاش ها برای نرم افزار موجود در دستگاه های  خود بوده است و آنها به استفاده از تلفن یا رایانه لوحی خود به عنوان یک صفحه اعتقاد دارند. سال گذشته، اپل ARKit 2.0 را منتشر کرد، که پشتیبانی از Multiplayer AR را اضافه کرد و یک فرمت جدید AR خاص به نام USDZ معرفی کرد.

شیشه های SMART FOCALS NORTH به صورت تلفن همراه با بلوتوث به یک موبایل متصل می شوند

اپل عینک هوشمند تولید خواهد کرد

شایعاتی که اپل در حال آماده شدن برای انتشار هدست خود را از سال 2017 7 بوده است، زمانی که بلومبرگ پیش بینی کرد که می تواند هدست را در اوایل سال 2019 منتشر کند. گزارش سالانه CNET در سال گذشته ادعا کرد که این هدست می تواند در سال 2020 منتشر شود ترکیبی از AR و VR.

هدست AR اپل اولین کسی نیست که برای پردازش قدرت تلفن خارجی استفاده کند . LG در سال 2016 در کنار گلکسی G5 خود یک هدست شبیه (VR) منتشر کرد، در حالی که اخیرا، عینک های هوشمند Focals های شمالی (که این شرکت پس از به دست آوردن نمونه کارهای فناوری در برابر عینک های تعطیل شده اینتل) با یک تلفن متصل از طریق بلوتوث همراه شده است. در ماه گذشته، chipmaker Qualcomm یک پلتفرم اختصاصی برای کمک به تولید کنندگان هدست های AR یا VR متصل به تلفن خود اعلام کرد.

اپل عینک هوشمند تولید خواهد کرد

هیچ مخفی نیست که فروش آیفون در سال های اخیر کاهش یافته است که منجر به گمانه زنی شده است که اپل باید برای رشد درآمد آینده خود در جاهای دیگری تلاش کند . یک راه می تواند تولید لوازم جانبی باشد ،یک هدست AR می تواند لوازم جانبی مفید برای اپل در آینده باشد .

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل شما در هیچ جایی منتشر نخواهد شد