کولر گازی ایستاده بوش

کولر گازی ایستاده بوش یکی از مدل های سیستم های خنک کننده است که برای محیط های عمومی همچون سالن های تیاتر و بانک و سایت های اداری و مکان های مذهبی که رفت و امد افراد بسیار زیاد و ازدحام دما زیاد است وکولر گازی های دیواری جواب گوی محیط شما نیستند از نمونه های ایستاده کولرگازی بوش استفاده میشود .

کولر گازی ایستاده بوش

ظرفیت های کولرگازی ایستاده بوش

کولرگازی بوش ایستاده مانند کولرگازی دیواری بوش دارای انواع ظرفیت های متفاوت که برای هر متراژ و مساحتی که نیازمند شما میباشد باید کولرگازی ایستاده بوش با ظرفیت پوشش دهی مساحت شما تعریف و تهیه گردد .

کولر گازی ایستاده بوش

کولر گازی ایستاده بوش 80000 هزار سه فاز که دارای کندانسورهای دوبل با کمپروسور های اسکرال و با برق سه فاز میتواند فعالیت کند و میتواند متراژ 210 متر مربع را پوشش دهد .

کولر گازی ایستاده بوش 60000 هزار سه فاز که دارای کندانسور های دوبل و دو فن که با کمپروسورهای اسکرال و با برق سه فاز میتواند فعالیت کند و میتواند متراژ و مساحت 190 متر مربع را پوشش دهد .

کولر گازی ایستاده بوش 55000 هزار سه فاز که دارای کندانسور های دوبل و دو فن که با کمپروسور های اسکرال که سازنده ان شرکت کوپلند المان است و با برق سه فاز میتواند فعالیت کند و میتواند متراژ ومساحت 180 متر مربع را پوشش دهد .

کولر گازی ایستاده بوش 48000 هزار سه فاز که دارای کندانسور های دوبل و دو فن که با کمپروسور های اسکرال که سازنده ان شرکت کوپلند المان است و با برق سه فاز میتواند فعالیت کند ومیتواند متراژ و مساحت 160 متر مربع را پوشش دهد .

کولر گازی ایستاده بوش 36000 هزار تک فاز که دارای کندانسورهای تک فن که با کمپروسور های اسکرال طراحی شده اند که سازنده ان شرکت کوپلند المان است و با برق تک فاز فعالیت میکند و میتواند متراژ و مساحت 140 متر را پوشش دهد .

ضمانت نامه کولرگازی ایستاده بوش

ضمانت نامه کولر گازی بوش در ایران از شرکت هوای پاک ایران معتبر می باشد که شامل 5 سال ضمانت بدون قید و شرط تعویض دستگاه میباشد .

کولر گازی ایستاده بوش
کولر گازی ایستاده بوش

گارانتی اصلی کولر گازی ایستاده بوش

تنها ضمانت نامه و گارانتی اصلی سیستم های تهویه مطبوع بوش در ایران با شرکت هوای پاک ایران میباشد که بهترین ضمانت نامه و گارانتی اصلی کولرگازی بوش ایستاده میباشد که نصب وراه اندازی آن توسط نمایندگان شرکت هوای پاک ایران انجام میگیرد .

کولر گازی ایستاده بوش

کولرگازی ایستاده بوش اینورتر 2019

کولر گازی ایستاده بوش

جدید ترین کولر گازی ایستاده بوش اینورتر 2019

شرکت هوای پاک ایران تنها وارد کننده جدید ترین کولرگازی بوش اینورتر ایستاده 2019 در ایران میباشد که در ظرفیت های 80000 ، 60000 ، 48000 و 36000 عرضه می گردد . کولرگازی ایستاده بوش اینورتر در ایران فقط با ضمانت نامه شرکت هوای پاک ایران معتبر میباشد .

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل شما در هیچ جایی منتشر نخواهد شد