لباسشویی بوش سری جدید پیشرو در جهان

لباسشویی بوش سری جدید پیشرو در جهان : ماشین های شستشوی بوش زندگی را برای شما راحت تر می کنند . با طراحی برنامه های خودکار، نه تنها استفاده از آنها بسیار ساده است ، بلکه بهترین نتایج را با کمترین میزان مصرف آب و انرژی را می توان ارائه دهند.

برنامه کاربردی i-DOS در طراحی لباسشویی های جدید بوش

لباسشویی بوش

تنها چیزی که باید اکنون انجام دهید برای دستیابی به نتایج شستشوی کامل این است که صبور باشید. ماشین های شستشوی جدید بوش با داشتن سیستم ای دووز بطور اتوماتیک مقدار دقیق مواد شوینده را با توجه به حجم و مقدار لباس ها برای شما تعیین می کند.

لباسشویی های جدید بوش کمترین مقدار مواد شوینده را مصرف می کنند و به صورت اتوماتیک مقدار مورد نیاز را برای شستشو به دیگ تزریق می کنند و این تنها با لمس یک دکمه انجام می گیرد.

مواد شوینده دقیق نه تنها از لباس هایتان محافظت می کند، بلکه برای محیط زیست و هزینه های خرید مواد شوینده و مصرف انرژی برای شما سودمند است.

لباسشویی بوش

پاکیزگی بیشتر با لمس یک دکمه در لباسشویی جدید بوش

با تکنولوژی ActiveOxygen ™ نوآورانه و هوشمندانه در لباسشویی های جدید بوش ، دیگر لازم نیست نگران وجود باکتری ها یا میکروب های موجود در لباس خود باشید. حتی زمانی که لباس های ظریف خود را در دماهای پایین شستشو می دهید .

تکنولوژی برتر ActiveOxygen ™ این اطمینان را به شما خواهد داد که تا 99.99٪ از باکتری ها و میکروب ها را بدون افزودن مواد شیمیایی به لباس های شما از بین ببرد.

ماشین لباسشویی جدید بوش با طراحی جدید و سیستم هوشمند اتوماتیک : دقت بالا در طراحی خلاقانه و تکنولوژی پیشرفته موجب صرفه جویی در مصرف آب و برق و مواد شوینده شده است .

یکی دیگر از موارد مورد توجه در لباسشویی هوای جدید بوش برنامه کاربردی EcoSilence Drive ™: می باشد که باعث کم صدا بودن و عدم لغزش لباسشویی در حین کار می گردد .

درجه بهره وری با کلاس انرژی A++++ کارآمد تر از همه ماشین لباسشویی های موجود در جهان
با داشتن 16 برنامه شستشو اتوماتیک AntiStainc شایع ترین لکه های چربی و روغن را شناسایی و حذف و تمیز می کند .

لباسشویی بوش

سری جدید لباسشویی هوای بوش با توجه به طراحی خلاقانه و هوشمند شرکت بوش ، با استفاده از فناوری ActiveOxygen ، تمامی بو های نامطبوع را از لباس های شما حذف می کند.

لباسشویی بوش

سری جدید لباسشویی بوش با قابلیت شستشوی بهتر و مصرف انرژی و بهره وری بسیار بالا

لباسشویی بوش

لباسشویی بوش سری جدید 99.99٪ از میکروب ها و باکتری ها را از بین می برد

لباسشویی بوش قادر است لباس های شما را 99 درصد خشک نماید .

با برنامه کاربردی VarioPerfect ™: شما می توانید لباس های خود را با انرژی کمتر و زمان کمتر تمیز و این پروسه را تا 65% بهینه سازی نمایید .

پانل های ضد ارتعاش در لباسشویی جدید بوش لرزش را کاهش می دهد و ثبات بیشتری را در طول فرایند شستشو و چرخاندن ایجاد می کند.

طراحی خلاقانه موجب پیشرفت برنامه VarioDrum برای تمیزی بیشتر لباس های شما برنامه ریزی شده است .

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل شما در هیچ جایی منتشر نخواهد شد