تکنولوژی جدید شرکت بوش در حمل و نقل

تکنولوژی جدید شرکت بوش در حمل و نقل : راهکارهای هوشمند Bosch در آلمان اجرایی خواهد شد .
محل معرفی : تالار مرکزی شرکت بوش در اشتوتگارت
شرکت بوش ساخت ماشین الکتریکی بدون راننده با خدمات یکپارچه را آغاز می کند
جوایز نوآوری CES 2019 : شش گزینه برای راه حل های حمل نقل اسان
مزایای تکنولوژی : استرس کمتر، بهبود ایمنی و کارایی و سرعت عمل

تکنولوژی جدید شرکت بوش در حمل و نقل

شرکت بوش درسال 2019 در اشتورتگارت ، تالار مرکزی، شماره 14020 از تاریخ 8 تا 11 ژانویه 2019، تکنیک های جدید خود را رایه داد و همچنین پیدا کردن راهکارهای جدید از جمله توسعه شهرنشینی ، رشد جمعیت و تغییرات اقلیمی زمین را مورد بررسی قرار دهد .

تولید و خلق تکنولوژی بهتر و خدمات ایده ال تر، برجسته کردن راه حل های نوآورانه و خدمات در اینده برای خانه های هومشمند و راحتی بیشتر از جمله مسایلی خواهد بود که مورد بحث و گفتگوی مدیران و متخصصان و تکنسین های شرکت بوش خواهد بود .

خودروی الکتریکی جدید بوش با تکنولوژی هوشمندانه 2019

طراحی خودرو الکترونیکی شرکت بوش برای تولید نوع جدیدی از محرک در جهان

شرکت بوش می خواهد به مردم یک نوع محرک جدید در قالب یک ماشین الکتریکی بدون راننده با خدمات یکپارچه تولید و عرضه کند .

این نوع محرک به زودی در خیابان ها در شهرهای بزرگ سراسر جهان به نمایش در می آید : این خودرو های جدید سر و صدای کمتری ایجاد می کنند و کمتر روشن و خاموش می شوند و همچنین بدون استفاده از راننده که به طور یکپارچه با محیط اطراف خود میتواند ارتباط برقرار کند خواهند بود .

بوش تجهیزات سخت افزاری، نرم افزاری و خدمات دیجیتال جدیدی را فراهم می کند که کاربران را قادر می سازد تا وسایل نقلیه را رزرو کنند ، هزینه سفر خود را پرداخت کنند یا با مسافران دیگر به اشتراک بگذارند. این محرک الکترونیکی نه از سوخت فسیلی بهره میگیرد نه از سوخت هایی که برای بشر برای سلامتی انها مضر باشد .

سروصدایی کاملا بی ضرر دارند و کاملا هوشمندانه و خلاقانه طراحی شده اند که میتوانند همه نیازهای بشر را در زمینه حمل و نقل برطرف سازند که نتیجه آن راحتی و آسایش بیشتر را در پی خواهد داشت .

تکنولوژی جدید شرکت بوش در حمل و نقل

جوایز نوآوری CES : تولید و معرفی این محصول مجموع شش افتخار برای این شرکت و طراح المانی در پی داشت .
تکنولوژی جدید CES 2019، بوش در مجموع 6 جایزه نوآوری CES را دریافت کرد. این جوایز نوآوری CES یک برنامه بین المللی است که سالانه توسط انجمن فناوری مصرف کننده (CTA) برگذار می شود که 28 دسته را پوشش می دهد و به عنوان شاخصی از روند های آینده استفاده می شود.

تکنولوژی جدید شرکت بوش در حمل و نقل

قابلیت اتصال محرک هوشمند شرکت بوش به شبکه حمل و نقل و کنترل ترافیک

در آینده برای راه اندازی رانندگی خودکار، وسایل نقلیه نیاز به توانایی برقراری ارتباط همیشگی خود با محیط اطراف خود دارند. برای این منظور، بوش یک واحد ارتباطی جهانی را برای تمام شبکه های مبتنی اتصال Wi-Fi و شبکه های اتصال دسته جمعی فناوری انتقال داده ها استفاده شده که ارتباطات وسیله نقلیه به همه (V2X) توسعه داده شده است.

این امر وسایل نقلیه را قادر می سازد بدون در نظر گرفتن کشور یا تولید کننده با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و با زیرساخت های ترافیکی ارتباط برقرار کنند. نرم افزار تولید شده توسط راه اندازی پرتوی Veniim وظیفه پیچیده مدیریت ارتباطات داده را مدیریت می کند.

شرکت بوش به طور مداوم به دنبال بهترین تکنولوژی انتقال و راحتی و اسایش بهتر و امنیت کاربران می باشد .

تکنولوژی جدید شرکت بوش در حمل و نقل

تولید خودرو بدون آینه های بیرونی

مرسدس بنز Actros جدید اولین کامیون تولیدی است که سیستم دوربین را به جای آینه های معمولی و بزرگ زاویه دار معرفی می کند. این سیستم به عنوان Mirror Cam شناخته می شود، این سیستم بهتر دید 360 درجه ای را ارائه می دهد که علاوه بر افزایش ایمنی، داشتن دوربین های دیجیتال جمع و جور به جای آینه که نتیجه ان میتواند مصرف سوخت را بهبود بخشد .

با توجه به مزایای قابل توجه آیرودینامیک دوربین. دو دوربین که روی سقف کابین راننده در قسمت های چپ و راست قرار گرفته و نصب میشوند

دوربین ها تصاویر واقعی را به دو نمایشگر 15 اینچی با وضوح بالا که روی ستون در داخل کابین نصب شده است، می فرستد. این سیستم صفحه نمایش مانیتور را مطابق با شرایط رانندگی تنظیم می کند. به طور کلی، آینه ها به شدت باعث بهبود بهتر عملکرد آیرودینامیک و ایمنی بهتر و کارایی و راحتی راننده را در پی خواهد داشت .

تکنولوژی جدید شرکت بوش در حمل و نقل

تکنولوژی جدید بوش در طراحی تلفن هوشمند به عنوان کلید ماشین

سیستم دسترسی کاملا بیسیم بوش به زودی بر روی خودروی های جدید و نوآور تعبیه خواهد شد . می توان از یک برنامه گوشی هوشمند برای تصمیم گیری در مورد زمانی که به اتومبیل دسترسی داشته باشید و ویژگی های هوشمندانه این سیستم بوش این است که اتصال بین اسمارتفون و خودرو را ایمن تر از همیشه می باشد نسبت به سایر ابزار های دستری به خودرو ماند سوئیچ .

این سیستم کاملا می تواند گوشی هوشمند مجاز را مانند یک اثر انگشت دیجیتالی مشخص کند.

تکنولوژی جدید شرکت بوش در حمل و نقل

سیستم های پشتیبانی مبتنی بر رادار برای جلوگیری از حوادث موتور سیکلت

تشخیص نقطه تصادف ،و هشدار تصادف و کنترل ترافیک و ارائه رادار به عنوان یک ارگان حسی، کمک به موتور سیکلت به عملکرد ایمنی را در بر میگیرد این در حالی است که ارائه تصویر دقیق از محیط موتور سیکلت برای کاربر مهیا میگردد .

به عنوان یک نتیجه کلی ، این تکنولوژی و فناوری جدید نه تنها ایمنی را افزایش می دهند، بلکه باعث لذت و راحتی رانندگان وسیله نقلیه می شود و زندگی را آسان تر می سازد.

براساس برآوردها و تحقیقاتی مربوط به حوادث که توسط شرکت بوش جمع اوری شده است ، سیستم های پشتیبانی مبتنی بر رادار میتوانند از یک تا هفت تصادفات موتور سیکلت و وسیله نقلیه جلوگیری کنند.

این دستیارهای الکترونیکی همیشه هوشیار هستند و در شرایط اضطراری، آنها سریعتر از افراد پاسخ می دهند آنها بر اساس ترکیبی از سنسور رادار، سیستم ترمز، مدیریت موتور و HMI طراحی شده اند .

تکنولوژی جدید شرکت بوش در حمل و نقل

برنامه برای اتصال اینترنتی به اسکوتر الکترونیکی

یک برنامه جدید که توسط شرکت بوش طراحی شده است این اجازه را به طرفداران اسکوتر می دهد که با اتصال به شبکه اینترنتی و داده ها کنترل یا به حرکت در ایند . همچنین نمایش اطلاعات کلیدی مانند شارژ باتری فعلی شرایط سرعت و تغییر روروک که مخصوص روروک بچه ها میباشد را کنترل کرد .

این تکنولوژی امکان ارتباط با خودرو سواری و گزینه ای را برای ارتباط با دیگر کاربران از طریق شبکه های اجتماعی فراهم می کند. این باعث می شود کاربران برای پیدا کردن دوستانی که در آن منطقه هستند را آسان تر شود .

علاوه بر این، یک نگهدارنده ایمنی در e-scooter که توسط برنامه کنترل می شود وجود دارد که هر زمان محرک خود را در جایی پارک کردید از دزده شدن محرک شما جلوگیری میکند . این ابزار برای ایمنی بیشتر یک برنامه کاربردی با امنیت بسیار بالا است که محافظت از محرک و خودرو در برابر سرقت و افراد خرابکار طراحی شده است که می تواند بصورت انلاین بر روی صفحه گوشی نمایش داده شود .

تکنولوژی جدید شرکت بوش در حمل و نقل

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل شما در هیچ جایی منتشر نخواهد شد