پلاسما کلاستر از بین برنده ویروس ها و میکروب ها در کولر گازی بوش


پلاسما کلاستر از بین برنده ویروس ها و میکروب ها در کولر گازی بوش دستگاه های تصفیه هوای بوش با تكنولوژی یون پلاسما كلاستر می‌توانند با انهدام انواع ویروس‌های آنفلوانزا و میكروب‌های هوازی آنها را از بین ببرند.
دستگاه های تصفیه هوای بوش نخستین و قوی‌ترین دستگاه های تصفیه هوای مجهز به آنتی ویروس‌ هستند كه ۹/۹۹درصد میكروب‌های بر روی سطوح صاف مانند میز و ۹۵ درصد میكروب‌های معلق در هوا را منهدم می‌كنند.

بر اساس اعلام سازمان بهداشت جهانی WHO،ویروس آنفلوآنزای خوکی تاكنون به ۱۶۰ کشور رسیده است؛این در حالیست كه تعداد مبتلایان به بیماری آنفولانزای خوكی طی دو سال آینده به ۲ میلیارد نفر خواهد رسید.این موضوع محققان و تولید‌كنندگان سراسر جهان را به مبارزه با این ویروس كُشنده وا داشته است.

پلاسما کلاستر : بر اساس این گزارش،موارد ابتلا به ویروس H1N1 نیز در حال گسترش است و سرعت انتشار و متوقف کردن روند گسترش آن در جهان بسیار سخت است.

با توجه به این موارد،شركت بوش به عنوان پیشرو در ارائه و طرح‌های ساختار شكن ، فناوری انحصاری خود را با عنوان یون پلاسما كلاستر معرفی كرد.

در ایران نیز نگرانی از شیوع آنفولانزا،کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی را وادار كرد تا درصدد جلوگیری از شیوع آنفلوانزای خوکی در فصل سرما‌ برآید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل شما در هیچ جایی منتشر نخواهد شد