کولر گازی بوش و بهره وری انرژی A+++

بهره وری انرژی A+++ ، کولر گازی بوش به لطف تکنولوژی های برتری که دارد ، از بهره وری انرژی بسیار عالی برخوردار می باشد . بهره وری انرژی به معنی این است که برای انجام خدمات انرژی کمتری استفاده شود . برای مثال یک لامپ فلوئرسنت بهره وری بیشتری نسبت به لامپ های معمولی سنتی دارند ، چرا که انرژی الکترسیته کمتری نسبت به تولید مقدار نور یکسان مصرف می کند. یا این که یک کولر گازی اینورتر نسبت به یک کولر گازی معمولی ، برای خنک کردن خانه در یک دمای مشخص، انرژی کمتری مصرف می کند .

هر چه بهره وری انرژی در یک دستگاه برقی بیشتر باشد به این معنی است که آن دستگاه مقدار بیشتری از انرژی که مصرف می کند را برای شما به خدماتی که ارائه می دهد ، تبدیل می کند حال این خدمات در یک کولر گازی ایجاد سرمایش و گرمایش و در یک لامپ ایجاد نور می باشد .

عبارت بهره وری انرژی اغلب اصطلاخی است که برای توصیف هر نوع ذخیره انرژی بکار می رود. هرچند از لحاظ فنی باید از صرفه جویی در انرژی متمایز باشد – یک اصطلاح وسیع تر که می تواند شامل صرف نظر از یک دستگاه  نسبت به تغییر بهره وری هر آنچه تولید می کند باشد. مثال های صرفه جویی در انرژی شامل کم کردن ترموستات در زمستان یا راه رفتن بجای رانندگی برای رفتن به یک نقطه است.

بهره وری انرژی A+++

بهره وری انرژی A+++

کولر گازی بوش از گرید بهره وری انرژی A+++ برخوردار می باشد که به معنی بیشتری مقدار بهره وری انرژی در یک دستگاه برقی می باشد . کولر گازی بوش بیشترین مقدار انرژی مصرف شده را برای شما به سرمایش و گرمایش تبدیل خواهد نمود

افزایش بهره وری انرژی اغلب هزینه در بر دارد اما در بیشتر موارد این هزینه سرمایه بوسیله کاهش هزینه های انرژی در مدت کوتاهی باز خواهد گشت. این مورد توسعه بهره وری را یک نقطه شروع جذاب برای کاهش انتشار کربن می کند. قلمرو ذخیره سازی و تکنیک های مورد نیاز، بستگی به وضعیت و موقعیت دارد. برای خانه ها در کشور های سردسیر مانند بریتانیا، موثرترین اقدامات عبارتند از افزایش عایق، نصب پنجره های با کیفیت خوب دوجدار و استفاده از ابزارهای با بهره وری بیشتر و لامپ های کم مصرف و ال ای دی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل شما در هیچ جایی منتشر نخواهد شد