گوشی های قابل انعطاف و گوشی های 5G

گوشی های قابل انعطاف و گوشی های 5G

گوشی های قابل انعطاف و گوشی های 5G : سال 2019 به نظر می رسد یکی از هیجان انگیز ترین و مهم ترین سال برای صنعت فناوری در بین سال های اخیر باشد .راه اندازی برخی از فن اوری های جدید در آینده ما را از بحران های جدید پیش رو به راحتی و اسایش بیشتر دعوت خواهد کرد .

از جمله این فن اوری های طراحی شده صفحه نمایش 5G و foldable و همچنین پیشرفت های حیاتی در دستگاه های AI، و ربات های شخصی و خانگی و دیگر فن اوری ها و تکنولوژی های هیجان انگیز می باشد . قطعا این احساسی خوبی دارد و خیلی وقت انتطار امدنشان را داشتیم .

گوشی های قابل انعطاف و گوشی های 5G

علاوه بر این ، سال 2018 سال خوبی برای چندین شرکت بزرگ فناوری بود . بنابراین بسیاری از شرکت هایی که می خواهند سال های آینده را تکان دهند و آینده را هیجان زده تر کنند . با توجه به این روحیه، در اینجا به برخی از آنچه که انتظار می رود بزرگترین روند و مهم ترین تحولات در سال 2019 می پردازیم .

گوشی های قابل انعطاف و گوشی های 5G

گوشی های قابل انعطاف و گوشی های 5G

همه می دانند که اوایل سال 2019 دو پیشرفت بسیار مهم تکنولوژی بسیار هیجان انگیز در دنیای تلفن همراه اتفاق افتاد که می توان به طراحی نمایشگرها و همپوشانی گوشی های هوشمند مجهز به مودم 5G اشاره کرد .

گوشی های قابل انعطاف و گوشی های 5G

در این فناوری جدید گوشی های هوشمند با صفحه نمایش های قابل انعطاف را میتوانیم بینیم. اکنون میتوان گفت که تمرکز شرکت ها برای ساخت اسمارت فون های جدید بر روی دو توانایی ذکر شده در سال 2019 می باشد که می توان آنرا مشاهده کرد .

در نهایت ، ما با چالش هایی که هر یک از این تکنولوژی های پیشرفته و جدید به همراه دارند رخ دهند و بازار فروش را به چالش جدی بکشند . برخی از دستگاه ها و اسمارت فون های جدید شامل یک فن اوری یا ه ردو با هم خواهند بود .

با این حال، اکثر گوشی های هوشمند که در سال 2019 تولید و عرضه میشوند همه آنها از مودم های 5G و صفحه نمایش انعطاف پذیر بهره می شوند و قطعا قیمت نسبتا الایی خواهند داشت .

گوشی های قابل انعطاف و گوشی های 5G

در کوتاه مدت، پیش بینی می شود که تلفن های همراه مبتنی بر صفحه نمایش براق و انعطاف پذیر مجهز به تکنولوژی 5G خواهد بود، چرا که تاثیر این صفحه نمایش قابل انعطاف پذیر و قابلیت استفاده به عنوان یک فاکتور اصلی دستگاه های جدید ، بسیار قانع کننده تر است .

من اعتقاد دارم مصرف کنندگان تمایل شدیدی به استفاده از تلفن های خود با سرعت 5G بالقوه هستند به علاوه، با توجه به نگرانی در مورد قیمت گذاری برای برنامه های داده 5G و پوشش 5G اولیه محدود و ادعاهای گیج کننده (و رک و بی قاعده) برخی از ارائه دهنده های خدمات اینترنت در جهان در مورد “نسخه” 5G خود ، مصرف کنندگان ان را بیشترنگران تر می کند .

از سوی دیگر، گوشی های قابل انعطاف، در حالی که احتمالا گران هستند، مزایای ارزشمندی را ارائه می دهند که من اعتقاد دارم که مصرف کنندگان را بیش از پیش قانع ترخواهد کرد .

در آینده و بروز اطلاعات بیشتر در مورد این دو تکنولوژی ، اطلاعات بیشتر و مقالات بیشتری را ارائه خواهیم داد .

گوشی های قابل انعطاف و گوشی های 5G

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل شما در هیچ جایی منتشر نخواهد شد