معرفی یخچال ساید باید ساید جدید بوش

یخچال ساید باید ساید جدید بوش

طراحی شده برای ظرافت بیشتر خانه شما
معرفی یخچال ساید باید ساید جدید بوش : با یخچال ساید بای ساید جدید بوش آشپزخانه خود را به سردخانه ای منحصر به فرد در خانه تبدیل کنید. یخچال و فریزر ما با درب شیشه ای زیبا و صفحه نمایش دیجیتال مجهز که به طور یکپارچه متناسب با هر خانه مدرن وکلاسیک طراحی شده است.

ساید بای ساید های جدید بوش دیگر فقط مکانی برای ذخیره غذا و فقط نگهدارنده غذا های شما نیستند، بلکه به بخشی از قسمت های جدایی ناپذیر از فضای آشپزخانه مدرن یا کلاسیک شما تبدیل خواهد شد .

یخچال ساید باید ساید جدید بوش

یخچال ساید بای ساید بوش با داشتن سیستم VitaFresh Plus که محصول نوآوری آلمانی منحصر به فرد است، تجهز شده است. این تکنولوژی سبب می شود رطوبت را در محفظه سبزیجات و میوه ها متعادل نگه داشته شود که سبب می شود مواد غذایی برای مدت زمان طولانی تازه باقی بمانند.

کنترل رطوبت در یک سطح و رطوبت بالا، از خشک شدن مواد غذایی و خراب شدن انها جلوگیری می کند که در نتیجه باعث کاهش آسیب به مواد غدایی و سبزیجات خواهد شد .

یخچال ساید باید ساید جدید بوش

سیستم جدید در ساید بای ساید بوش VitaFresh Plus سبب میشود به طور موثر طعم، بافت و ظاهر میوه ها و سبزیجات حفظ شود و شما هر روز از مواد غذایی تازه می توانید استفاده کنید .

یخچال ساید باید ساید جدید بوش

چرا دما و رطوبت برای ذخیره سازی در یخچال ساید بای ساید مهم است؟

تعادل کامل دما و کنترل رطوبت عملکرد حفط غذا و مواد غذایی را در یخچال حفظ می کند و یا آن را کند می کند و یا حتی متوقف میکند . کنترل رطوبت موجب خشک نشدن و خرد نشدن محصولات غذایی و محتویات داخل یخچال شما میشود .

بنابراین میوه ها و سبزیجات ترد و سالم و تازه باقی می مانند. عدم رطوبت باعث از دست دادن ویتامین ها به میزان قابل توجهی در میوه جات و سبزیجات ومواد غذایی خواهد شد . بنابراین می توانید از حداکثر طراوت وتازگی در یخچال های جدید بوش لذت ببرید .

یخچال ساید باید ساید جدید بوش

با یخچال ساید بای ساید بوش از فضای لوکس و لاکچری اشپزخانه خود لذت برید

طراحی زیبا و شکیل در یخچال های ساید بای ساید بوش مکمل زیایی خانه شما خواهد شد و همچنین ما در طراحی داخلی یخچال فضای بیشتری با لیتراژ معادل 630 لیتر و 650 لیتر ایجاد کرده ایم و هنگامی که شما نیاز به یک فضای حتی بزرگتر دارید، تمام کمربندها و قفسه ها را می توانید به آسانی از محفظه ی فریزر برداشته و سریعا فضای فریزر را در اختیار بگیرید .

چهار قفسه شیشه ای ایمنی وجود دارد که دارای ارتفاع قابل تنظیم می باشند.

یخچال ساید باید ساید جدید بوش


نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل شما در هیچ جایی منتشر نخواهد شد