معرفی شرکت مابه MABE

معرفی شرکت مابه MABE ، شرکت مابه یک شرکت جهانی در مکزیک است که تولید، و توزیع لوازم خانگی خود را به بیش از 70 کشور در سراسر جهان صادر می کند .

این شرکت در سال 1946 در مکزیکو سیتی توسط ایگن مباردی و فرانسیسکو بروندو، هر دو پناهجوی اسپانیایی که از آشفتگی جنگ داخلی فرار کردند، تأسیس شد. ابتدا Mabe برای ساخت مبلمان آشپزخانه اختصاص داده شد. اما در دهه 1950، شروع به ساخت انواع لوازم خانگی مانند محدوده گاز و یخچال و فریزر کرد.

رشد سریع شرکت Mabe به عنوان صادر کننده اصلی لوازم خانگی در مکزیک در اوایل سال 1960 تبدیل شد .

در سال 1986، شرکت مابه با امدن یک سرمایه گذاری مشترک با شرکت جنرال الکتریک برای تولید لوازم خانگی برای بازار ایالات متحده شروع به دور جدیدی نمود . GE به عنوان بخشی از تلاش برای دور شدن از کنترل عملیات مکزیک از ایالات متحده، تصمیم به سرمایه گذاری مشترک با 48 درصد سهام اقلیت سهامدارشرکت مابه شد .

کمپانی Mabe برای دسترسی بیشتر به بزرگترین بازار مصرف کننده در سراسر جهان متوصل به استفاده از شبکه توزیع ایالات متحده GE شود . تا اواسط دهه 1990، بیش از دو سوم کل محصولات گازی و یخچال های وارداتی به ایالات متحده توسط مابه در مکزیک طراحی و ساخته شد، در حالی که 95 درصد تحت نام عمومی جنرال الکتریک به فروش می رسیدند که در کارخانه مونتی سان لوئیس پوتسی در مکزیک طراحی میشدند

بزرگترین آشپزخانه ها در جهان پیوند دائمی با شرکت مابه برقرار کردند که در نتیجه، شرکت Mabe نام تجاری پیشرو در مکزیک را به خود اختصاص داد .

با ادامه رشد شرکت، صادرات و تولید در آمریکای لاتین متمرکز شد. تا اواسط دهه 1990، مابه یکی از تولید کنندگان پیشرو در تولید لوازم خانگی در جهان با رشد سالانه بین 15 تا 20 درصد بود.

در مکزیک، محصولات Mabe از سایر محصولات جلودار در بازار بود، و همچنین در آمریکای لاتین، شرکت مابه 70٪ سهم بازار در لوازم خانگی را به خود اختصاص داد.

محصولات شرکت مابه

یخچال ساید بای ساید مابه MABE

ظرفشویی مابه

لباسشویی مابه

کولرگازی مابه

مایکروفر مابه

اب سرد کن مابه

شرکت مابه MABE

جاروبرقی مابه

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل شما در هیچ جایی منتشر نخواهد شد