ماشین ظرفشویی جدید بوش سری 2019

ماشین ظرفشویی جدید بوش سری 2019 : ماشین ظرفشویی بوش در سال گذشته پیشرفت نسبتا قابل توجهی داشته است . این تغییرات پس از آن رخ داد که بوش یک بررسی جامع تر از استفاده مشتریان از ماشین های ظرفشویی بوش در شرایط واقعی انجام داد.

به عنوان مثال، باکس MyWay Rack به منظور صرفه جویی در فضا در قفسه های پایین تر توسعه داده شد، به منظور اجازه دادن به ظرف های بزرگ و قابلمه ها به همین ترتیب، استفاده از آسانسورهای جدید EasyGlide هموارتر و راحت تر می باشد حتی زمانی که قفسه ها به طور کامل پر و تکمیل شده باشند .

ماشین ظرفشویی جدید بوش سری 2019

مشتریان ما انتظار دارند که مدل های جدید ماشین ظرفشویی بوش 2019 ما برخی ویژگی های جدید هیجان انگیز داشته باشد . در سری جدید 2019 محصولات شونده بوش تغییرات اساسی رخ داده است و اصلاحات زیادی صورت گرفته است تا نهایت رضایت مشتری را جذب نماید .


شما می توانید به سادگی ویژگی های بیش از یک صد ماشین ظرفشویی طبقه بندی شده در سری 100، 300، 500 و 800 را برای خرید ، بررسی و ویژگی های منحصر بفرد هر کدام را با هم مقایسه کنید . این بخش وقت شما را صرفه جویی خواهد کرد و به شما کمک می کند تا ماشین ظرفشویی را که مناسب نیازهای شما و بودجه شما است، پیدا کنید.

پیشرفت چشم گیر در تولید مدل های جدید 2019 ماشین ظرفشویی بوش

بلاک My Way Rock برای جاسازی بیشتر و بهتر ظروف بزرگتر

متخصصین شرکت بوش عاقلانه قفسه بالایی ظرفشویی را تغییر داده تا اقلام و ظروف بزگتر و عمیق تر در ماشین ظرفشویی جاسازی شوند . بوش این تغیرات را بلاک My Way Rock می نامد، و آن را در مدل های جدید طراحی و جایگزین کرده است .
مدل هایی که My Way Rack را دریافت نکردند در حال حاضر دارای 3 قفسه انعطاف پذیر هستند که نسبت به مدل های جدید کم جا تر هستند .

بدنه ضد آب ظرفشویی

در مدل های جدید ظرفشویی 2019 بوش پیشرفت های عمده ای در زمینه عایق سازی بدنه های جانبی ماشین شما انجام شده است در حال حاضر به ماشین های ضد آب لقب گرفته اند که اجازه میدهد از ماشین ظرفشویی خود در هر مکانی استفاده کنید .

ریل قفسه های ظرفشویی به سادگی قابل حرکت می باشد با قابلیت جدید EasyGlide

قفسه های فلزی صاف و تغییراتی در ریل چرخ های عقب داشته اند . بارگیری و تخلیه را به طرز باور نکردنی آسان میسازد . حرکت ریل قفسه ها بسیار ساده می باشد با تکنولوژی جدید معرفی شده از طرف شرکت بوش به نام EasyGlide .

در مدل های جدید ظرفشویی بوش می توانید با اپلیکیشن HomeConnect به ظرفشویی خود متصل شده و ایرادات عملکردی آن را مشاهده و یا از راه دور کنترل کنید .

با برنامه شستشوی جدید Speed60 Express ظروف شما در کمتر از 60 دقیقه با حالتی استاندارد و کاملا تمیز شسته می شوند که این یک قابلیت جدید در ظرفشویی های بوش می باشد .

با بیش از 100 مدل ماشین ظرفشویی بوش، چگونه بهترین مدل را انتخاب کنیم ؟
اکثر مصرف کنندگان (به جز کارشناسان شرکت بوش طراحی محصولات در Appliance Designer ) به سختی می توانند از وب سایت هایی که از محصولات Bosch استفاده می کنند پیروی کنند. شرکت بوش بیش از 100 مدل طراحی و تولید و عرضه کرده که همه محصولات از همدیگر متفاوت و متمایز می باشند که با اصطلاحاتی که شرکت بوش برای آنها در نظر گرفته است بسختی میتوان آنها را از هم تشخیص داد .

خوشبختانه، ما یک راهنمای سریع را به عنوان یک مرور کلی از ماشین ظرفشویی بوش آماده کرده ایم. که با استفاده از این راهنما، شما با اطمینان میتوانید ماشین ظرفشویی بوش خود را انتخاب کنید. با مراجعه به سایت بوش می توانید این راهنما را دانولد و مطالعه نماید و خصوصیات کلیدی هر مدل را مطالعه نمایید

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل شما در هیچ جایی منتشر نخواهد شد