گارانتی کولر گازی بوش اصلی

گارانتی کولرگازی بوش اصلی ، از نظر وزارت بازرگانی واصناف یک شخص یا شرکتی میتواند محصولات لوازم خانگی و از جمله کولر گازی بوش و سیستم های گرمایشی و سرمایشی را گارانتی و ضمانت نامه نماید که بتواند مولفه های زیر را براورده سازد .

گارانتی کولرگازی بوش اصلی

اولین قدم برای ایجاد اینکه شما بتوانید بطور مثال یک دستگاه کولر گازی بوش را گارانتی نماید که رسمی و از نظر ارگان هایی همچون اداره بازرگانی تعزیرات حکومتی و اصناف به رسمیت کامل شناخته شود ثبت یک شرکت از طریق مراجع قضایی و اداره ثبت و اسناد و احراض هویت در اداره امور مالیاتی میباشد که شما پس از تکمیل و ثبت شرکت میتوایند مراحل قانونی برای ارایه کارت گارانتی و ضمانت نامه را ادامه دهید .

ضمانت نامه کولرگازی بوش

دومین قدم برای ادامه راه ایجاد ضمانت نامه های ثبتی در دفترخانه ها برای ارایه ضمانت نامه های بانکی که شرکت ثبت شده شما بتواند به مفاد و تعهدات خود در ضمانت نامه ارایه شده متهد باشید .

سومین قدم برای ادامه راه ایجاد مکانی مناسب و سر پوشیده با داشتن امکانات کافی که شامل قطعات و دستگاه هایی که برای تعمیر یا تعویض قطعات کولر گازی یا سایر محصولات لوازم خانگی لازم میباشد را داشته باشد .باید توجه داشت که بررسی و تایید این امورات توسط بازرسین اداره انصاف و اداره بازرگانی تایید میگردد .

چهارمین قدم برای ادامه راه معرفی افرادی که در ضمیه تعمیر کولر گازی و نصب کولر گازی وتعمیر لوازم خانگی دارای مدارک فنی از اداره فنی حرفه ای باشند یا مورد تایید بازرسین اداره اصناف و بازرگانی باشند که طی تست هایی که از تعمیر کاران و نصابان کولر گازی و لوازم خانگی به عمل میاید مورد تایید قرار خواهد گرفت .

گارانتی کولرگازی بوش اصلی

پنجمین قدم چاپ ضمانت نامه هایی که مورد تایید اداره بازرگانی و اصناف باشد که شما متعهد به تمامی قرارداد وضمانت نامه و گارانتی ارایه شده باشید و باید تمامی برگه های ارایه شده دارای لوگو شرکت ثبت شده “شماره های پرفراژ شده در هر برگ “مهر امضا شرکت باشد .

تعمیرات کولرگازی بوش

با تعریف فوق باید خاطر نشان کرد که افرادی سود جوو فرصت طلب برای جلب رضایت مشتری و رفع نیاز فقط در هنگام خرید با ارایه کارت های گارانتی وضمانت نامه های جعلی و تقلبی که تنها برای تهیه ان بیشتر از دو هزار تومان هزینه نشده است و هیچ گونه اصالت و در اصطلاح به ضمانت نامه های زیر زمینی معروف هستند مشهورند چون شما پس از خرید کولر گازی بوش و یا محصول خانگی و استفاده اگر نیازمند قطعه مستهلک یا خراب شده یا تعمیر کولر گازی خود باشید به هیچ عنوان نمیتوانید رد و نشانی از این افراد پیدا کنید “چون بدلیل سخت گیری در ارایه یک ضمانت نامه شرکتی و گارانتی اصلی در واقع باید مراحل فوق الذکر را طی کرده باشید تا بتوانید یک محصول را با گارانتی شرکتی وگارانتی اصلی بوش به مشتریان ارایه دهید .

با توجه به اینکه کولر گازی بوش و سایر برند ها پس از مصرف نیازمند تعمیر کولر گازی و تعویض قطعات مستهلک و چکاب دستگاه و رفع عیب کولرگازی و محصولات خانگی میباشد داشتن و پیدا کردن محصولی که دارای ضمانت نامه اصلی کولرگازی بوش و ضمانت نامه اصلی و گارانتی شرکتی باشد لازم اجباری است .

لذا شما لازم است در هنگام خرید از فروشنده اصالت شرکت ثبت شده و شماره ثبتی شرکت و سایر مواردی که شما را به یک مرجع کامل و منطقی هدایت میکنند مطلع شوید .

ضمانت نامه شرکتی کولرگازی بوش

شرکت هوای پاک ایران تنها نماینده شرکت بوش در ایران برای عرضه و فروش کولرگازی بوش و سایر سیستم های سرمایشی و گرمایش و محصولات خانگی بوش در ایران میباشد .

گارانتی اصلی کولرگازی بوش

شرکت هوای پاک ایران تنها شرکت رسمی و ثبتی با شماره ثبت 751 در ایران برای ارایه ضمانت نامه اصلی کولرگازی بوش و گارانتی اصلی کولرگازی بوش و وارد کننده کولرگازی بوش اینورتر در ایران می باشد و هیچ شرکت یا فرد یا شخص دیگری نمیتواند گارانتی و ضمانت نامه کولر گازی بوش را بر عهده بگیرد .

ضمانت نامه اصلی کولر گازی بوش در ایران فقط با ضمانت نامه شرکتی هوای پاک ایران معتبر است .

تعمیرات کولرگازی بوش

گارانتی اصلی کولرگازی بوش در ایران

ضمانت نامه اصلی کولر گازی بوش

تعمیرات کولر گازی بوش

فروش قطعات کولرگازی

فروش قطعات کولرگازی بوش

فروش انواع ریموت کنترل کولرگازی

مرجع اصلی تعمیر کولر گازی بوش

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل شما در هیچ جایی منتشر نخواهد شد