به روز رسانی IOS 12 به IOS 13

بروز رسانی به سیستم عامل iOS که بر روی iPhone، iPad و iPod Touch اجرا می شود، در حال حاضر در حال توسعه در اداره اپل در کالیفرنیا است.

در حالی که مقدار محدودی در مورد نرم افزار جدید می دانیم ، ما برخی از شایعات را شنیده ایم ، جالب است که برخی از ویژگی ها  و تغییراتی که می توان انتظار داشت در به روز رسانی ، که بر اساس به روز رسانی های گذشته خواهد شد “iOS 13.”

در iOS 12 تغییر عمده ای در سیاست توسعه iOS در اپل صورت گرفت و مهندسان اکنون دارای آزادی بیشتری برای بازگرداندن ویژگی هایی هستند که در صورت لزوم آماده نیستند. اپل هم اکنون در دو سال آینده به روز رسانی های خود را در همان زمان کار می کند، و اجازه می دهد تا ویژگی های زیر توسعه یافته تاخیر بیاورد و در ادامه به روز رسانی های سالانه ارائه شود.

به روز رسانی IOS 12 به IOS 13

به همین دلیل، iOS 13 به طور بالقوه بیشتر از قبل به روز رسانی شده است، در حالی که در عین حال باز هم این احتمال وجود دارد که هر ویژگی شایعه ای بتواند به تعویق بیفتد.

برخی از جزئیات مربوط به iOS 13 وجود دارد که ما قبلا می دانیم، زیرا اپل تأخیر در ویژگی های iOS 12 تا iOS 13 را به منظور رفع اشکالات و پیشرفت های زیر در نظر گرفته است. بسیاری از این ویژگی ها توسط بلومبرگ به اشتراک گذاشته شده است.

ما می توانیم یک رابط صفحه نمایش مجدد طراحی شده، بهبود عکس ها، به روز رسانی های خاص iPad، برنامه های متقابل پلتفرم iOS و مک و دیگر موارد، با جزئیات بیشتر در دسترس در زیر انتظار داشته باشیم.

ویژگی های شگفت آور

به روز رسانی IOS 12 به IOS 13

حالت تیره

iOS 13 برای اولین بار یک حالت تاریک را شامل می شود، یکی از قابلیت های iOS ها برای مدت زمان زیادی مورد نظر است. حالت تاریک با حالت تاریک که برای اولین بار در MacOS Mojave معرفی شد مطابقت خواهد داشت و به «مشاهده شبانه آسانتر» اجازه خواهد داد.

به روز رسانی عکس های زنده

اپل قصد دارد دو برابر طول ویدیو که به یک عکس زنده متصل است دو برابر شود و از سه ثانیه تا شش ثانیه برداشته شود.

صفحه نمایش سرخ رنگی

اپل گفته است که بر روی یک صفحه اصلی جدید برای iPhone و iPad کار می کند، اما ما نمی دانیم چه چیزی شبیه آن خواهد بود. همچنین انتظار میرود CarPlay یک صفحه اصلی جدید برای مطابقت داشته باشد.

REVAMPED FILES APP

در حالی که جزئیات چندانی در مورد چگونگی ظهور برنامه Files upgraded وجود دارد، اپل گفته است که در حال کار بر روی ویژگیهای جدید برای آن است.

IPAD TWEAKS

چندین ویژگی در iOS 13 بر روی iPad تمرکز خواهند کرد. اپل گفته است که یک ویژگی را برای نمایش چندین پنجره در یک برنامه ی اپل با استفاده از نمای زبانه معرفی می کند. ویژگی چند وظیفه ای برای نمایش دو پنجره از همان برنامه در کنار هم در آثار است.

نامه

از ویژگی های جدید ایمیل انتظار می رود یک گزینه برای قطع اطلاعیه های دریافتی ایمیل از موضوعات ایمیل خاص داشته باشد

CROSS-PLATFORM IOS و MAC APPS

با iOS 12 و macOS Mojave، اپل چارچوب جدیدی را برای معرفی برنامه های iOS به مک معرفی کرد و به عنوان یک آزمایش، چندین برنامه iOS اپل تنها، از جمله Stocks، Home و Voice Memos، به MacOS منتقل شدند. در iOS 13 و macOS 10.15، اپل قصد دارد این قابلیت را به توسعه دهندگان گسترش دهد که باعث می شود برنامه های iOS برای پورت کردن به Mac بهینه سازی شوند.

EMOJI جدید

پس از انتشار iOS 13، در iOS 13 آپدیت نخواهیم شد . کنسرسیوم یونیکد کاراکترهایی را که به استاندارد emoji اضافه شده اند نهایی کرده اند و برخی از آنها شامل فلامینگو، صدف، وفل، لکه، قلب سفید، افرادی است که دست ها، مکعب یخ، دریچه عقب، اورنگولت، جعبه آب، فالافل و غیره .

تجزیه و تحلیل

کار بر روی iOS 13 در حال حاضر به خوبی در حال اجرا در دانشگاه های کوپرتینو اپل، و بازدید از وب سایت MacRumors از دستگاه های در حال اجرا سیستم عامل iOS 13 با آدرس آیپد اپل در طول چند ماه گذشته برداشت.

بازدید ها در اوایل سال 2018 شروع شد و در ماههای تعطیلات افزایش یافت. اپل چند ماه پیش در نسخه های جدید iOS کار می کرد و به عنوان یک تاریخ پیش نمایش ژوئن، ما باید تعداد بیشتری بازدید از دستگاه های iOS 13 را ببینیم.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل شما در هیچ جایی منتشر نخواهد شد